Tvoříme kvalitní webové stránky


Webová prezentace na internetu je dnes u mnoha profesí nejdůležitějším článkem mezi Vámi a Vašimi klienty. Webové stránky dnes informují, zprostředkovávají ale hlavně prodávají Vaší službu či výrobek.

Co musí mít každá webová stránka?

  • Čistý a responzivní design webových stránek
  • Kvalitní obsah, který zaujme vaše zákazníky
  • Redakční systém, který dokážete obsluhovat za pár minut
  • Napojení na analytické nástroje pro správu dat a jejich vyhodnocení

Jak prorazit se svým webem do světa internetu?

V dnešní době je nepřeberné množství webových řešení od statického webu po vysoce propracované webové stránky. Mnoho lidí zvolilo variantu “homemade” a spálilo se.

Webové stránky zdarma Vám povětšinou nepřinesou žádný užitek a tak je v naší branži známá jedna poučka:

"Čím levnější webové stránky jsi si pořídil, tím pro tebe budou dražší”.

Zpráva tohoto citátu je jasná. Weby zdarma či amatérské weby za tisícovku nepřináší žádnou hodnotu Vaší firmě, jelikož je zákazníci či koncový uživatelé jednoduše nenajdou.

Získejte zdarma nabídku

Proces tvorby webových stránek

Konzultace

Na začátku je velice důležité vyjasnit si, jaká je vaše představa o budoucí webové stránce, co všechno by web měl umět, jak by měly být rozvržené jednotlivé prvky a na koho bude web ve finále cílený.

Process tvorby - konzultace

Strategie

Web je jako strategická hra. Ze začátku musíte velmi pilně budovat, mít plán a strategii. Nalítnout někam a doufat, že to vyjde? Ne, to nedoporučujeme. Lepší je dobré věci převzít od soupeře a z jeho chyb se náležitě poučit. A hlavně… hlavně vědět co chci, jak toho chci dosáhnout a kdy toho chci dosáhnout. Pokud strategii máte, tak se přizpůsobíme. Je-li tomu naopak, tak strategii společně vytvoříme.

Process tvorby - strategie

Design

Zeptáme se Vás na představu, jak by stránky měly vypadat, jaké preferujete barvy a jak má být samotná stránka rozvržená. Jak chcete pracovat s logem a identitou webu, prostě na vše. Nebo můžete všechny tyto kroky přeskočit a nechat to na nás. Po získání vstupních informací Vám do dvou dnů vytvoříme první návrh úvodní strany.

Process tvorby - design

Obsah

Vzhled je jedna z věcí, která musí na první pohled upoutat. Pokud však chcete mít kvalitní webové stránky, tak je musíte naplnit kvalitním obsahem. To je přeci logické, ne? Krásný bazén bez vody Vám také moc radosti neudělá. Ideální je, když obsah dodáte vy a my Vám navrhneme jen určité korekce, v opačném případě vytvoříme od A do Z.

Process tvorby - obsah

Předání

Progetto completato neboli projekt je hotový. Teď už je třeba jen ladit a analyzovat, tedy pokud nejste naprosto spokojení. Po předání webu Vám navrhneme další možné postupy spolupráce a je jen na Vás, kam budete chtít Váš projekt směřovat.

Process tvorby - finální projekt