Buďte číslo jedna


Optimalizování webových stránek pro vyhledávače je dnes povinností. Tedy pokud chcete být úspěšní. Jak tedy SEO, jak se také optimalizace často nazývá, vytvořit či udělat?

“Chci udělat SEO”bývá často lehce naivní požadavek zákazníků. SEO ovšem není servisní prohlídka, která se udělá v dubnu 2018 a pak máte zase na rok klid.

Základním posláním optimalizace webových stránek či nalezitelnosti se skládá z mnoha faktorů, kterým dávají prioritu lidé například v Googlu či Seznamu. Čím více těchto faktorů budete splňovat lépe než konkurenční stránky na dané téma, tak tím více budete v popředí. A pokud budete v popředí, tak na Vás budou uživatelé klikat a když na Vás budou klikat, tak u Vás velmi pravděpodobně nakoupí (pokud něco prodáváte).

SEO má mnoho faktorů od základních až po velmi pokročilé, na nichž můžete pracovat neustále a hlavně: SEO faktory se neustále mění. Návod na dobrou optimalizaci není jako návod na dobrý štrůdl, protože návod či recept na štrůdl je stejně dobrý dnes jako před deseti lety. Kdybyste však dnes optimalizovali jako před deseti lety, tak byste pohořeli jako papír.

My se snažíme již při tvorbě webových stránek na optimalizaci webu myslet a jít jí naproti. Dokážeme optimalizovat texty pro vyhledávače, poradíme či uděláme popisky, navrhneme řešení linkbuildingu a mnohé další. Vše je to o tom, jak moc chcete být na internetu vidět a kolik do toho hodláte investovat energie i prostředků. A také jestli je to pro Vás vůbec důležité?

Získejte zdarma nabídku

Náš SEO proces

Naše komplexní SEO strategie zajišťuje zvýšení hodnocení v různých vyhledávačích.

Prozkoumat

Úplně na počátku se snažíme důkladně prozkoumat terén, ve kterém působíte. Bez dokonalého pochopení oblasti podnikání a cíle webového projektu nelze optimalizovat. Základem je tedy specifikace a analýza vlastního a především konkurenčních webových stránek.

seo process

Určit strategii

Když už známe cíle webu a máme dokonale zanalyzované všechny proměnné, tak nastupuje zásadní krok a to určit strategii rozvoje optimalizace. Dělat neplánované a náhodné kroky není z dlouhodobého hlediska efektivní. A my efektivní chceme být! Takže strategie a plán nesmí chybět.

design process

Optimalizovat

Aplikace či implementace konkrétních změn, jenž Vašemu webu přivedou potencionální zákazníky. Dobré je nezapomenout, že SEO není jako vypínač osvětlení. Když uděláte nějaké změny, které Vás ve vyhledávačích zvýhodní, tak tyto změny se projevují v horizontu měsíců. Když včas a hodně zasejete, tak zpravidla později hodně sklidíte.

seo process

Doplnit obsah

Obsah je král a je také jedním z nejdůležitějších SEO faktorů. Kvalitní a chytrý obsah Vám prostě návštěvnost zajistí a ne že ne. Obsah má dva základní účely. Prvním je dokonale zaujmout zákazníka a přesvědčit ho k akci či nákupu. Druhým účelem je být relevantní pro vyhledávače na ta správná klíčová slova. Udělat chutný mix obojího je práce pro zkušeného copywritera!

seo process

Výsledky

Zemědělci mají žně od června do září, ale vy můžete mít při dobré SEO strategii žně celý rok. Důležité je však hodně zasadit, pravidelně zalévat a pak? Pak už jen ty žně.

seo process