Systém, který porozumí vašim potřebám


Nechte si předvést, jak jednoduché je spravovat obsah při využití našeho redakčního systému. Díky jednodušší správě obsahu bude váš obsah lepší než konkurenční a zlepšování budete provádět s radostí.

Náš systém se vám nebude bez vašeho vědomí měnit, nové funkce doplňujeme pouze na požádání a tak si můžete stejný systém užívat jak dlouho budete potřebovat.

  • Výhody administrativního systému:

  • Obsah webu si spravujete Vy sami
  • Stačí Vám uživatelská znalost MS Word
  • Ušetříte za aktualizaci stránek
  • Administrace je přístupná z každého počítače

Snažíme se vytvářet maximálně uživatelsky přívětivý, moderní a flexibilní administrativní nástroj, který ocení jak majitelé malých firemních stránek tak správci rozsáhlých a technicky náročných e-shopů a portálů.

Systém disponuje řadou modulů, které lze přidávat dle požadavků konkrétních stránek. V případě potřeby jsme navíc schopni vytvořit zcela nové funkce na míru Vašemu webu. Kromě kvalitního technického řešení webových projektů nabízí publikační systém významnou podporu optimalizace stránek pro vyhledávače (SEO). Výsledky marketingových aktivit na internetu pak můžete pohodlně sledovat pomocí statistik Google Analytics přímo v administraci.