Hypertextové odkazy napříč webovými stránkami


research-img

Linkbuilding

Linkbuilding neboli hezky česky budování zpětných odkazů je nejdůležitějším off-page SEO faktorem. Odkazovat můžete i v rámci Vašeho webu a také se to v rozumné míře doporučuje, obzvláště pokud máte na webu blog. Ovšem důležitějšími jsou odkazy, tedy linky z webů jiných.

Zajistíme Vám kvalitní portfolio zpětných odkazů, které Vás vystřelí ke hvězdám (myšleno na první místa ve vyhledávačích). Poptat zpětné odkazy.

research-img

Jak na linkbuilding?

Doba katalogů je dávno pryč (a nebo ne?) a dnes Vám prostě již nepomohou desítky odkazů z nekvalitních katalogů. Ovšem stále přetrvalo několik dobrých katalogů, kde to má i dnes smysl. Dobré je cílit na oborově blízké a kvalitní katalogy (ideálně obojí dohromady).

“Koukáme na špičky v oboru a snažíme se přidat ještě něco navíc.”

research-img

Analýza linkbuildingu a strategický plán

Linkbuiding je o jasném plánu. Základem je shromáždit vysoký počet relevantních webů kam lze umístit odkaz. Dále je dobré si weby projít a zjistit, jakou tyto weby mají autoritu a jaká je možnost se k odkazu dostat. Co je to autorita? Autoritou v oblasti linkbuildingu se u webů měří jejich možný přínos pro Váš web. A podobně jako u katalogů i zde je dobré hledat weby oborově příbuzné.

“Brášin víš jak, mám plán”.

research-img

PR články

V některých oborech více a v některých oborech méně, ale ano - PR články mají jednoznačně smysl. PR článek je nejčastěji článek někde na blogu, kde chválí jistý produkt a zároveň poskytuje linky/odkazy na daného poskytovatele výrobku či služby.

Výborně napsaný PR článek na významném blogu Vám přinese nejen cenný link, ale zákazníci se také mohou z článku rovnou prokliknout a případně nakoupit na Vašich stránkách. A to se vyplatí. Dobré je zpětně sledovat, co Vám daný PR článek přinesl, například pomocí GA.

research-img

Propojeno

Přínos linkbuildingu nezměříte tak jasně jako ostatní SEO faktory, avšak význam má neuvěřitelný. Budování linkbuidingového portfólia Váš web může vystřelit před konkurenci.

“Propojuji, buduji, analyzuji, reportuji.”

Začněte tvořit vaší webovou identitu ještě dnes!

Pojďte do toho s námi!

Napište nám